Mersin Yaşam Gazetesi

Enjoy'un yeni durağı Erdemli

Enjoy'un yeni durağı Erdemli

Mersin markası olan Enjoy Burger Erdemli şubesini de hizmete sundu

Mersin’in gastronomideki marka değerlerinden biri olan Enjoy Burger Erdemli şubesini hizmete açtı. İki genç yatırımcı Onat Gök ve Orçun Ummak’ın işletmeciliğini yaptığı Enjoy Burger’in açılışını Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan Kızıltan gerçekleştirdi.

Çok sayıda davetlinin katıldığı açılışta konuşma yapan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, iki genç yatırımcının Erdemli’yi tercih etmelerinden dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, “İlçemiz yatırımcıların tercih ettiği bir bölge haline geldi. Hizmet sektörünün yanısıra sanayi yatırımları için de iş inşalarımızı ilçemize davet ediyoruz. Bu yatırımın ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Mersin Milletvekili Hacı Özkan da, hükümetin girişimcilere kredi açısından önemli olanaklar sağladığını hatırlatarak, “ İktidarımız döneminde genç girişimcilere her zaman önem verdik ve onları ülke ekonomisinin geleceği olarak gördük. Ayrıca Mersin’in markalarına  sahip çıkmayı görev edindik.  Erdemli’de gastronomi üzerine yatırım yapan bu iki genç arkadaşımızı kutluyor, bol kazançlar diliyorum” dedi

MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan da, “Bİz gençlerimize büyük önem veriyoruz. Bilişim ve teknolojiyi çok iyi kullanan ve pazarları çok iyi etüd eden bir nesil yetişiyor. Burada bulunmamızın  nedeni de bu iki genç iş insanın cesareti. Mersin’in gıda sektöründeki önemli bir markasını Erdemli’ye kazandırdıkları için kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmaların ardından Milletvekili Özkan, Başkan Tollu ve Başkan Kızıltan Enjoy Burger’in açılışı kurdelesini birlikte kesti.  Açılışın ardından davetlilere hazırlanan özel menüler ikram edildi.