Mersin Yaşam Gazetesi

Vatandaş soracak, başkan adayı yanıtlayacak

Vatandaş soracak, başkan adayı yanıtlayacak

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı için çalışmalarını sürdüren CHP’li Vahap Seçer, vatandaşlardan gelen soruları internet ortamından yanıtlayacak.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı için CHP’den adı öne çıkan Vahap Seçer, çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Seçer, alışık olmadık bir adım atarak Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı sürecinde vatandaşlardan gelen soruları internet ortamından yanıtlayacak.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı CHP’li Vahap Seçer, seçime yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bir yandan oluşturduğu proje ekibiyle birlikte Mersin için yeni projeler geliştiren Seçer, Mersin ve ilçelerinde vatandaşlarla buluşmayı da sürdürüyor. Vatandaşların kente dair sorunlarını ve beklentilerini dinleyen Seçer, çözüm önerilerini ve hayata geçirmek istediği projelerini paylaşıyor.

Mersin’in geleceğinin Mersinliler ile birlikte konuşulması, aklın ve bilin ışığında kentin yönetiminde devreye sokulması gerektiğini belirten Seçer, bu doğrultuda, pek de alışık olmadık bir çalışma biçimini hayata geçirdi. Seçer, internet ortamında vatandaşlardan gelecek soruları cevaplayarak, interaktif bir çalışma başlattı.

Seçer, kişisel sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuruda “Şahsımla ve Mersinimiz ile ilgili sorularınızı bu gönderi altına yorum yaparak veya alıntı yaparak bana sorabilirsiniz. 22 Eylül Cumartesi günü saat 15:00’da yayınlayacağım videoda cevaplamak üzere sorularınızı bekliyorum” dedi. Seçer’e @SecerVahaptwitter hesabından, https://www.facebook.com/vahapsecer hesabından ya da @VahapSecerinstagram hesabından sorular sorulabilecek.